Gra o tron (Game of Thrones)
http://wizjatv.pl/seriale/seriale-komediowe/przyjaciele-friends/ 5

Gra o tron (2011-) serial TV Adaptacja sagi George’a R.R. Martina.Serial dla wielbicieli intryg, przemocy oraz scen walki umiejscowionych w starożytnych czasach. Serial opowiada o walce rodów szlacheckich o ziemie krainy Westeros. HBO-wska produkcja nie szczędzi widzowi intryg politycznych i seksualnych. Widz czasami sam nie wie, komu może ufać. Akcja serialu rozpoczyna się w grodzie  ..

Summary 5.0 great
http://wizjatv.pl/seriale/seriale-komediowe/przyjaciele-friends/ 0
Summary rating from user's marks. You can set own marks for this article - just click on stars above and press "Accept".
Accept
Summary 0.0 bad

Gra o tron (Game of Thrones)

Gra o tron
(2011-) serial TV

Adaptacja sagi George’a R.R. Martina.Serial dla wielbicieli intryg, przemocy oraz scen walki umiejscowionych w starożytnych czasach.

Serial opowiada o walce rodów szlacheckich o ziemie krainy Westeros. HBO-wska produkcja nie szczędzi widzowi intryg politycznych i seksualnych. Widz czasami sam nie wie, komu może ufać.

Akcja serialu rozpoczyna się w grodzie  Eddarda Starka. W odwiedziny do niego przyjeżdża Robert Baratheon, król Siedmiu Królestw,z prośbą o objęcie przez Eddarda stanowiska doradcy królewskiego. Propozycja zostaje przyjęta, jednak głównym motywem takiego postępowania jest chęć rozwiązania zagadki śmierci poprzednika tego stanowiska.

W wyniku intryg oraz odkrycia sekretów innych rodzin szlacheckich rozpoczyna się walka, często podszyta intrygami o tron.W chaosie pełnym walk i konfliktów tylko grupa wyrzutków zwana Nocną Strażą stoi pomiędzy królestwem ludzi, a horrorem kryjącym się poza nim. Kto wygra? Kto okaże się dobrym a kto złym charakterem?

 

Ilość sezonów: 6

Twórca: David Benioff, D.B.Weiss

 

Related posts

Nie z tego świata ( Supernaturals )

Nie z tego świata ( Supernaturals )

Nie z tego świata ( Supernaturals) (2005- teraz) serial TV Nie z tego świata to gatunek serialu Horror/Fantasy. Dwójka braci Winchester: Sam i Dean mają we krwi walkę z demonami i upiorami. Starszy Dean od lat zajmuje się ich zwalczaniem. Sam jednak próbuje się odciąć od rodzinnej profesji...

Leave a comment