Nie z tego świata ( Supernaturals )
http://wizjatv.pl/seriale/seriale-komediowe/przyjaciele-friends/ 4

Nie z tego świata ( Supernaturals) (2005- teraz) serial TV Nie z tego świata to gatunek serialu Horror/Fantasy. Dwójka braci Winchester: Sam i Dean mają we krwi walkę z demonami i upiorami. Starszy Dean od lat zajmuje się ich zwalczaniem. Sam jednak próbuje się odciąć od rodzinnej profesji. Dopiero gdy w niewyjaśnionych okolicznościach ginie jego ..

Summary 4.0 great
http://wizjatv.pl/seriale/seriale-komediowe/przyjaciele-friends/ 0
Summary rating from user's marks. You can set own marks for this article - just click on stars above and press "Accept".
Accept
Summary 0.0 bad

Nie z tego świata ( Supernaturals )

Nie z tego świata ( Supernaturals)

(2005- teraz) serial TV

Nie z tego świata to gatunek serialu Horror/Fantasy.

Dwójka braci Winchester: Sam i Dean mają we krwi walkę z demonami i upiorami. Starszy Dean od lat zajmuje się ich zwalczaniem. Sam jednak próbuje się odciąć od rodzinnej profesji. Dopiero gdy w niewyjaśnionych okolicznościach ginie jego dziewczyna, powraca do niebezpiecznej gry z siłami ciemności.

Perypetie braci, którzy podróżując od miasta do miasta polują na demony, zapomniane potwory oraz duchy. W międzyczasie próbują odszukać zaginionego ojca, oraz odkryć kto stoi za morderstwem dziewczyny Sama.

Sezony: 11

Czas trwania: 45 minut

Twórca: Eric Kripke

Related posts

Gra o tron (Game of Thrones)

Gra o tron (Game of Thrones)

Gra o tron (2011-) serial TV Adaptacja sagi George'a R.R. Martina.Serial dla wielbicieli intryg, przemocy oraz scen walki umiejscowionych w starożytnych czasach. Serial opowiada o walce rodów szlacheckich o ziemie krainy Westeros. HBO-wska produkcja nie szczędzi widzowi intryg...

Leave a comment