Plotkara (Gossip Girl)
http://wizjatv.pl/seriale/seriale-komediowe/przyjaciele-friends/ 5

(2007-2012) serial TV   Serial młodzieżowy, opowiadający o grupie uczniów z elitarnej szkoły w Nowym Jorku. Serialowa Plotkara, to tajemnicza dziewczyna, która publikuje posty dotyczące uczniów szkoły ( i nie tylko). Wyciąga ich największe sekrety, romanse i wstydliwe sprawy. Jej oko jest wszędzie. Krzyżuje to plany Blair, Chucka, Sereny, Dana, Nate`a. oraz ich przyjaciół. Walka ..

Summary 5.0 great
http://wizjatv.pl/seriale/seriale-komediowe/przyjaciele-friends/ 0
Summary rating from user's marks. You can set own marks for this article - just click on stars above and press "Accept".
Accept
Summary 0.0 bad

Plotkara (Gossip Girl)

(2007-2012) serial TV

 

Serial młodzieżowy, opowiadający o grupie uczniów z elitarnej szkoły w Nowym Jorku. Serialowa Plotkara, to tajemnicza dziewczyna, która publikuje posty dotyczące uczniów szkoły ( i nie tylko). Wyciąga ich największe sekrety, romanse i wstydliwe sprawy. Jej oko jest wszędzie. Krzyżuje to plany Blair, Chucka, Sereny, Dana, Nate`a. oraz ich przyjaciół.

Walka o pozycję w szkole, niespodziane romanse oraz problemy nastoletnich bohaterów są osadzone w pełnym przepychu świecie, gdzie każdy ma własnego kierowcę, apartament oraz markowe ciuchy. Czy jednak bogate dzieciaki poradzą sobie z niespodziankami, jakie przyszykowała dla nich Plotkara?

Ilość sezonów: 6

twórcy:Josh Shwartz, Stephanie Savage

Leave a comment